بازدید مدیر کل محترم سازمان جهاد کشاورزی استان از شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج

بازدید مدیر کل محترم سازمان جهاد کشاورزی استان از شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج

مدیر کل محترم  سازمان جهاد کشاورزی استان با توجه به هماهنگی هایی که از قبل  از طرف مدیرعامل محترم شرکت شده بود از شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج بازید بعمل آورد.

        متن خبر:به گزارش روابط عمومی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج  با توجه به هماهنگی های بعمل آمده  ، جناب آقای دکتر گوهر گانی  مدیر کل محترم سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه وبویراحمد در تاریخ۱۸/۱۱/۱۳۹۵   از شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج بازدید به عمل آوردند  واز قسمت های مختلف دامپروری سرکشی وپس از اتمام بازدید وبا تشکیل جلسه ای در اتاق جلسات مدیر عامل شرکت  یاسوج اقدام به تشریح مسائل و چالش های کنونی و وضعیت شرکت پرداختند .

بازدید مدیر کل محترم   سازمان جهاد کشاورزی استان  ازشرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج

بازدید مدیر کل محترم سازمان جهاد کشاورزی استان ازشرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج

در آخر  مدیر کل محترم  سازمان جهاد کشاورزی پس از  سمع ونظر بیانات مدیر عامل  شرکت  قول مساعد داده که تسهیلاتی را به جهت از حمایت از تولید و مرتفع نمودن مشکلات  پیش روی  این شرکت در نظر بگیرد. لازم به ذکر است  پیرو این جلسه مقرر گردید از طرح های دامپروری راکد  موجود در استان  باحضور مدیر کل محترم جهاد کشاورزی بازدیدی  بعمل آید که درآینده در صورت  امکان طرح افزایش  ظرفیت  این شرکت  مورد بررسی و تجدید نظر قرار گیرد.    

فوریه 13, 2017 / خبر ها / Tags: ,

اشتراک گذاری پست

درباره ی نویسنده

عضویت در کانال تلگرامی شرکت هلدینگ پارس