بخشی از فعالیت های کشت و صنعت پیوند خاوران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
۱۹/۱۱/۱۳۹۷
کمیته فنی دامپروی هلدینگ کشاورزی و دامپروری در شرکت مگسال برگزار گردید
۱۹/۱۱/۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومی هلدینگ فردوس پارس به نقل از قول روابط عمومی شرکت مگسال از جشن بزرگ انقلاب در پانزدهمین روز از دهه مبارک فجر ویژه کارکنان و خانواده بزرگ مگسال برگزار گردید
در این مراسم، ابتدا حجت السلام و المسلمین لامعی امام جماعت شرکت به ایراد سخنرانی پرداختند.
حجت السلام لامعی اظهار داشت: هر آنچه که داریم مرهون سعی شهدا، ایثارگری جانبازان، فداکاری رزمندگان و همه دلسوزان به اسلام و حکومت امام زمان (عج) است، امیدواریم که بتوانیم در عمل، سپاسگزار همه‌ تلاشگران عرصه جهاد و ایثار باشیم.
سپس مهندس مسعود نیکدل مدیرعامل محترم شرکت مگسال سخنان خود را با عرض سلام و احترام خدمت همه کارکنان زحمت کش، روحانیت معظم و همچنین خانواده های کارکنان آغاز نمود و به خانواده بزرگ مگسال، خوش آمد گفت
مهندس نیکدل دهه فجر را فرصت بزرگی دانست تا یاد بشود از عظمتی که مردم ایران آفریدند. ایشان تغییر را حاکی از رسیدن جامعه به درجه فهم و شعور و عدم پذیرش وضعیت و خواهان تغییر، آن هم به دست خود دانست که انقلاب اسلامی مظهر چنین افتخاری است.
اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی و پخش سرودهای انقلاب و تقدیر از خانواده معظم شهداء، جانبازان و همچنین برترین های بخش ورزش و جشن تکلیف فرزندان کارکنان از جمله بخش های این مراسم بود.
فارسی