پیام جناب مهندس رجایی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس در رابطه با اقدامات مبارزه با ویروس کرونا و تاکید بر حفظ سلامت کارگران و پرسنل

آگهی مزایده فروش اموال و لوازم مازاد شرکت زراعی دشت ناز (سهامی خاص)
اسفند ۶, ۱۳۹۸
اطلاعیه استخدام
اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
پیام جناب مهندس رجایی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس در رابطه با اقدامات مبارزه با ویروس کرونا و تاکید بر حفظ سلامت کارگران و پرسنل.
بسم الله الرحمن الرحیم
خدمت همکاران عزیزم تلاشگران سنگر تولید وتوسعه عرض سلام و خداقوت دارم
از ابتدای شیوع بیماری کرونا، جهت مدیریت بحران و اقدامات ضروری کمیته ای تشکیل دادیم که به ۴ مسیر ختم می شد و با کمک همکاران عزیزم تلاش میکنیم تا پایان این مساله این ۴ نکته رو پیگیری کنیم.
اول:رعایت اصول بهداشتی که ازطرف وزارت بهداشت،ستاد بنیاد و یا هلدینگ در اختیار شرکت ها قرار میگیرد
دوم: تاکید برحفظ سلامت کارگران عزیز، پرسنل و خانواده هایشان و مراجعین،که با جدیت باید پیگیری بشه و همین جا تاکید میکنم که مدیران توجه ویژه به سلامت همه کارکنان داشته باشند ،خصوصا افرادی که کارهای اجرایی رو انجام میدن، هیچ کوتاهی پذیرفته نیست.
سوم: رعایت اصول بهداشتی در محیط کار،ضدعفونی دامداری ها و فضای کار که خدای نکرده کوتاهی صورت نگیرد.
چهارم: با توجه به تجارب موفق مدیران سلامت واحد ها در کنترل بیماری های واگیر و تهیه مواد ضدعفونی در داخل واحد ها و در راستای مسئولیت توجه به مردم مقرر گردید برای ضدعفونی روستاها، مناطق،شهر ها و معابر عمومی، شرکت ها اقدام و حتی در صورت وجود امکانات مواد ضدعفونی،ماسک،دستکش و... در اختیارشان قرار داده شود و سنجس تب در روستاها انجام شود.
خب خداروشکر طبق گزارش ها، زحمت های زیادی کشیده شده و من تشکر فراوان دارم از همه افرادی که در انجام این کار زحمت می کشند و در حال فعالیت هستند علی الخصوص کارگران و افرادی که در صف اول مبارزه با این بیماری هستند.
از خدای مهربان و رحیم و رحمان می خواهیم به همه ما عنایت فرماید تا با تمام توانمان برای رفع این مساله در کنار هم باشیم
خداحافظ شما و خانوادهای شما و همه مردم ایران باشد.
فارسی